11 Zabawki Uroda Niezastąpionym

Termiczna szczotka, wibracyjne, szczotka, szczoteczka do zębów, uchwyt, ładna maszyna … wibruje, nagrzewa się, sprawia, że-jak i sprawia, że piękne: oto 11 zabawka piękna, które sprawiają, że jesteś uzależniony!

Jaka zabawka urody? Oni naprawdę zrobili dla ciebie? Odpowiedź w 11 laski zabawki:

Szczotki do włosówSzczotki do włosów

Przez cały ogrzewanie szczotki, impregnowane pielęgnację nawilżającą do czyszczenia i leczenia i ekscytujące. Po prostu wybierz moc (1, 2 lub 3), owinąć knotem, a następnie przytrzymaj przez 15 sekund. Jesteśmy cicho porażki: włosy ułożone , zdyscyplinowany, jakby wyjeżdżaliśmy na fryzjera.

Wibracyjny Szczotka Do Czyszczenia

Z 300 drgań na sekundę, ta szczotka będzie sześć razy skuteczniej niż ręczne działania. Na twarzy, stosuje swoje zwykłe mleko, żel lub usuwania makijażu balsam nawilża jeden pędzel, jeden wybiera prędkość … i do przodu! Dwadzieścia sekund na czoło, potem “beep” wskazuje na przepustkę na policzkach (10 sekund), a następnie nadszedł czas, nosa i podbródka w ciągu 20 sekund. W jedną minutę, skóra staje się miękka, cienka skóra. Uczucie czystości szczerze miło. I istnieje kilka rodzajów szczotek: do ciała, trądzik, skóra wrażliwa lub rozszerzone pory.

Żelazko parowe

Ten żelazko , mini wytwornica pary, dywaniki loki, nawilża i naprawy aplikacji. Zbiornik wody jest napełniony i ciepło jest regulowana w zależności od stanu swoich włosów. Knot jest usuwany, i żelazo ciągnie od nasady aż po końce. Jednego przejścia wystarczy: wychodzi jasny, elegancki, ale bez efektu bagietki. Dodatkową.

Piękne maszyny

Projekt audio-słuchawki, bez muzyki, ale z obietnicą siłownia prawdziwy domowy twarzy. Możemy przesunąć kask na szyję i umieść słuchawki łaty na okrągłe policzki. W programie: 10 min aktywuje krążenie krwi i znaleźć dobre moje, 15 minut masażu i 20 minut toników. Kontrakt mięśnie, niesamowite. Nawet po ciężkim dniu, w lustrze, wszystko różowe i gładkie.

Uchwyt na szczoteczki do zębówUchwyt na szczoteczki do zębów

Format uchwyty i pokrywa aluminiowa, w której kryje się elektryczną szczoteczkę do zębów. Idealnie, gdy nie jesteś w domu. Aby go użyć, to dziecinne: nacisk na przełącznik i to pędzel, który mruczy dyskretnie. Nie ma nic więcej do dodania łzę miętową pastę do zębów, i odszedł. Znajdujemy się z czystymi zębami i bez zarzutu oddychaniem. I to jest dobry trik, aby nie przekąskę między posiłkami.

W Mikrosilnika Airfoss

Projekcja powietrza i ultra-cienkiej wody czyści trudno dostępne płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych, gdzie jedzenie i bakterie odpowiedzialne za powstawanie płytki nazębnej i próchnicy umieszczone. Zbiornik na wodę jest pełny, po naciśnięciu wyłącznika, a końcówka strumienia zsunął się między zerwanie naciskając zieloną pokrywką. Siłę strumienia niespodzianek, ale gdy widzisz wszystkie cząstki, które uniknęły czyszczenia, to już super. Bardziej zwrotny niż nić dentystyczna, jest to idealne narzędzie dla idealnego czesanie.

Podgrzewane wałki

Klasyczne zalotkę , wiemy, ale to jest podgrzewana, aby lepiej zabezpieczyć ugięcie i to jest bomba! Jest bardzo prosty w obsłudze: po naciśnięciu wyłącznika, a gdy temperatura jest idealna, czerwoną poduszkę będzie biały. Podstawy rzęs ściągnięty za 15 sekund, a następnie to samo w środku dla maksymalnej krzywizny. W 30 sekund, rzęsy i sexy, jak nigdy dotąd. Blefuje. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować tusz do rzęs.

Cichy, suszarka do włosów

Technika i moc profesjonalnej suszarki do włosów bez jej główną wadą: hałas! Z jego anty-zużycie cierno-jonowej technologii i swoje 2200-watowej mocy, suszenie suszarką bardzo dobrze wykonany i z wisienką na torcie, emituje do 50% mniej hałasu. Wreszcie możemy posłuchać jego ulubione filmy, w końcu słyszę telefon dzwoni … krótko, tylko szczęście!

Elektryczna polerka

Dostawa polerka z trzema porady w różnych kolorach, aby uniknąć błędów, jest inteligentny! Trzy kroki: z ciemno-szarym końcówką, plik, paznokci formy. Z białym, powierzchnia wygładzone i smugi starł. W końcu, z jasno-szarymi, jednej lakierów do paznokci. Przez 10 minut, paznokcie ostre, błyszczące, jakby zastosowano przezroczysty lakier.

Półfinale urządzenie do usuwania włosówPółfinale urządzenie do usuwania włosów

Z jego lampa nagrzewa się włosów, osłabia jego korzenie i rozwiązuje je w czasie sesji. Intensywność dostosowuje się do typu skóry i koloru włosów. Wtedy on dobrze przykleja się do skóry i przesuwa się z jednego obszaru do drugiego po kliknięciu na przycisk tak, aby lampa błyskowa stale działa. Ona rozgrzewa się trochę, ale tak szybko, jak to nie boli. Przez 15 minut, pół-nogi śmigać. To tylko po 4 lub 5 sesji, włosów zaczyna się zmniejszać, więc cierpliwości!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *